KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14739354
nr 1473 9354
Ludvig Lubbe Nordström
(1882-1942), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerad, daterad 25-37, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 26x33-32x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:27:51
1/6 22:22:30
Ludvig Lubbe Nordström
Läs mer om Ludvig Lubbe Nordström